Eurostep oferuje posadzki epoksydowe.

Przedsiębiorstwo Eurostep Poland to najbardziej rozpoznawalny na w kraju wytwórca posadzek jak również producent żywic. W swojej ofercie proponuje wysokiej marki posadzki z żywic wykonane z różnego typu surowców, proponowane również do budownictwa mieszkaniowego, jak i na duże płaszczyzny. Są to tym samym posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Firmę cechuje posadzki przemysłowe najwyższa klasa produkcji. Dokonywane projekty są oceniane bardzo dobrze, dlatego że są zawsze mocne i atrakcyjne. Niżej znajduje się spis oferowanych rodzajów posadzek.

Odporne na mróz rodzaje posadzek, czyli kamienne dywany, to doskonały pomysł na nawierzchnię równocześnie oryginalną i trwałą. Kamienne powierzchnie są nieprzemakalne, użyteczne, odporne na kurzenie i nadają się do użytkowania przez długi czas. Kamienne dywany wytwarza się na bazie żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie firmy to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to rodzaj nawierzchni, jaka wyjątkowo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach magazynowych a także halach przemysłowych. Są one bardzo wytrzymałe, więc służą jako zabezpieczenie podłóg. Te posadzki przemysłowe powinny być najbardziej wytrzymałe, niepodatne na uszkodzenia, ponieważ stanowią podstawę konstrukcyjną zakładów. Wykorzystana do wytworzenia tego rodzaju nawierzchni żywica powoduje, że posadzka będzie służyć przez długi okres.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) cechują się przede wszystkim możliwością konserwacji i krótkim czasem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym rodzajem nawierzchni. To dlatego, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz na kurz. Zapraszamy do zamówienia posadzek wykonanych w najwyższej i prekursorskiej jakości.

eurostep posadzki